Hakkımızda

Mükemmelliği Sunmaya

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

Başlangıç

Mole Ajans yolculuğu 2010 yılında iki üniversite arkadaşın  bir araya gelerek bilgisayar ve mühendislik yazılımlarını satmaya başlamasıyla başladı.

Misyon

Mole Ajans olarak yerel BT sağlayıcıların kişisel hizmetlerini ulusal bir ağın gücüyle buluşturma misyonundayız. Bunun göründüğünden daha basit olduğuna inanıyoruz. Ofislerimiz, müşterilerimizin son derece deneyimli yerel ekip üyelerinden sevdiği, yüksek düzeyde dokunmatik BT hizmetleri sunmaktadır.

Biz küreseliz

Ulusal ağımız, özel vCIO’lar, özel güvenlik ve uyumluluk danışmanlık hizmetleri, 7/24 yardım masası ve daha fazlası gibi sınıfının en iyisi hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

Neden Biz

İş dünyasının kaotik olabileceğini biliyoruz. İşte biz de burada devreye giriyoruz. Karışıma çok ihtiyaç duyulan dengeyi eklemeye odaklandık. Bunu müşterilerimizle gerçek ortaklıklar kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyorsunuz. Kaosun ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız.

Temel Değerlerimiz

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran beş temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Mülkiyet

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Birleşik

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Tecrübeye dayalı bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz.