Partnerler ve Sertifikalar

Bizimle ortaklık kurarak işinizi ileriye taşıyın

Gurur duyacağımız hizmetleri sunmak için birinci sınıf şirketlerle ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Teknolojinin kuruluşların yaptıkları işte mutlak en iyi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılık, Tecnologia’nın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki stratejik CIO’lar ve BT liderleri için önde gelen stratejik yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasının nedenidir.

Kimlik bilgilerimiz neden önemlidir?

Mole Bilişim olarak müşterilerimize birinci sınıf hizmet ve uzmanlık sözü veriyoruz. Seçkin sertifikalarımız ve sektör ortaklıklarımız bu sözü verebilmemizin ve bunu güvenle yapabilmemizin en büyük nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyacak şekilde yapılandırdık, bu nedenle her sektör için düzenleyici gereksinimlerin bir adım önünde kalıyoruz. Büyüyen ulusal ayak izimiz bize, araçlarımızı ve ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkiler kurma fırsatı veriyor. Bu uzmanlığı her gün daha iyi eğitimli servis personeli ve son teknoloji ürünler ve paketler aracılığıyla sizin için kullanmaya çalışıyoruz.

Certified Information Systems Security Professional (CISSP)

This certification is proof of being able to design, implement, and manage a best-in-class cybersecurity program.

In the USA, this certification is comparable to a Master’s level qualification. That’s how serious it is, and why we’re so proud that multiple members of our team have earned it.

AICPA SOC 2 Type 2

We’re one of the few MSPs to hold this certification. We’re proud to be part of an elite group that takes cybersecurity seriously and has the evidence to back up our commitment. SOC 2 is an examination of our strict information security policies and procedures encompassing the security, availability, processing, integrity, and confidentiality of customer data. Type 2 is a longer examination that looks at how we actually implement our procedures.

Microsoft

Founded in 1975, Microsoft is the worldwide leader in software, services, devices and solutions that help people and businesses realize their full potential. Microsoft enables digital transformation for the era of an intelligent cloud and an intelligent edge.

Intel

You may know us for our processors. But we do so much more. Intel invents at the boundaries of technology to make amazing experiences possible for business and society, and for every person on Earth.

Harnessing the capability of the cloud, the ubiquity of the Internet of Things, the latest advances in memory and programmable solutions, and the promise of always-on 5G connectivity, Intel is disrupting industries and solving global challenges. Leading on policy, diversity, inclusion, education and sustainability, we create value for our stockholders, customers, and society.

Strategic Partnerships

Ortaklarımızla nasıl çalışıyoruz?

Mole Bilişim olarak ortaklarımıza son derece saygılı davranırız ve karşılığında da aynısını bekleriz. İyi bir ilişkiyi geliştirmenin anahtarının alma ve verme arasındaki doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İlişkilerimizin tam potansiyeline ulaşması için ikisi arasında mükemmel uyumu yakaladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

incelemeler
5/5
1995

We are Founded

600
+

Clients Trust Us

1,500
Projects

We Have Completed

Recognized

Industry Leader